Wyrażam zgodę

Starszy In┼╝ynier Oprogramowania (Embedded)

Zadania:

  • wytwarzanie oprogramowania w j─Özyku C++
  • projektowanie i wytwarzanie w j─Özyku VHDL rdzeni IP Core
  • wytwarzanie oprogramowania narz─Ödziowego i diagnostycznego dla ┼Ťrodowiska Windows/Cygwin jak równie┼╝ Linux
  • opracowywanie testów jednostkowych
  • tworzenie rozwi─ůza┼ä gwarantuj─ůcych du┼╝─ů stabilno┼Ť─ç dzia┼éania
  • udzia┼é w planowaniu bie┼╝─ůcych zada┼ä zespo┼éu (Sprint planning)
  • udzia┼é w szacowaniu pracoch┼éonno┼Ťci planowanych zada┼ä (Sprint planning)
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • udzia┼é w realizacji nowoczesnych projektów w obszarach militarnych

Wymagania:

  • wykszta┼écenie wy┼╝sze na kierunkach Informatyka, Telekomunikacja lub pokrewne
  • 3 lata do┼Ťwiadczenia na stanowisku In┼╝yniera Oprogramowania
  • znajomo┼Ť─ç zaawansowanych technik C++ 11
  • znajomo┼Ť─ç j─Özyka VHDL na poziomie wystarczaj─ůcym do wytwarzania syntezowalnych rdzeni i ich testbenchy
  • znajomo┼Ť─ç technologii FPGA
  • znajomo┼Ť─ç metodyk zwinnych np. Scrum
  • znajomo┼Ť─ç j─Özyka angielskiego na poziomie pozwalaj─ůcym swobodn─ů  komunikacj─Ö
  • samodzielno┼Ť─ç i otwarto┼Ť─ç na nowe rozwi─ůzania

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umow─Ö o prac─Ö
  • udzia┼é w mi─Ödzynarodowych projektach
  • elastyczne godziny pracy
  • mo┼╝liwo┼Ť─ç wp┼éywu na proponowane i dostarczane rozwi─ůzania
  • szkolenia certyfikuj─ůce, zawodowe
  • wsparcie finansowe dla pracowników podnosz─ůcych kwalifikacje zawodowe
  • mo┼╝liwo┼Ť─ç rozwoju
  • przyjazn─ů atmosfer─Ö
  • prywatn─ů opiek─Ö medyczn─ů (w tym stomatologiczn─ů)
  • karty MultiSport

Osoby zainteresowane w/w ofert─ů pracy prosimy o przes┼éanie cv i listu motywacyjnego na adres eÔÇĹmail:

rekrutacja@ctm.gdynia.pl

Termin zatrudnienia – od zaraz

"Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.), wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przysz┼éych rekrutacji przez O┼Ťrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. z siedzib─ů przy ul. Dickmana 62, 81-109 Gdynia".

OBR CTM S.A. zastrzega sobie prawo kontaktowania si─Ö z wybranymi kandydatami.