Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce Plików Cookies.

Wyrażam zgodę

Potencjał

OBR CTM S. A. posiada wieloletnie do┼Ťwiadczenie oraz bogate grono specjalistów z zakresu prowadzenia bada┼ä i opracowywania nowoczesnych rozwi─ůza┼ä technicznych w dziedzinie wojskowej techniki morskiej.

OBR CTM S.A. zatrudnia ponad 280 pracowników, z których ponad 76% to pracownicy naukowo-badawczy, projektanci i in┼╝ynierowie (w tym 20 ze stopniem naukowym doktora).

OBR CTM S.A. dysponuje rozleg┼é─ů baz─ů laboratoryjn─ů wyposa┼╝on─ů w cz─Östo unikalne stanowiska i urz─ůdzenia.

Potencja┼é kadrowy i laboratoryjny pozwoli┼é na powo┼éanie w OBR CTM S.A., akredytowannych przez Polskie Centrum Akredytacji, Laboratoriów Badawczych i Jednostki Certyfikacji Wyrobów.

Odbiorcy

Wieloletnia aktywno┼Ť─ç OBR CTM S.A. zwi─ůzana jest g┼éównie z prowadzeniem prac rozwojowych i wdro┼╝eniowych w zakresie nowoczesnej techniki morskiej oraz innych dziedzinach zwi─ůzanych z bezpiecze┼ästwem i obronno┼Ťci─ů pa┼ästwa.

Dzia┼éalno┼Ť─ç ta prowadzona jest bezpo┼Ťrednio na zapotrzebowanie MW RP lub po┼Ťrednio poprzez aktywn─ů wspó┼éprac─Ö z innymi organizacjami realizuj─ůcymi dla niej okre┼Ťlone zadania.

OBR CTM S.A. na przestrzeni ostatnich lat rozszerzy┼é swoj─ů ofert─Ö o us┼éugi dla Wojsk L─ůdowych oraz Wojsk Lotniczych i Obrony Powietrznej, a tak┼╝e dla innych organizacji rz─ůdowych jak Stra┼╝ Graniczna i Policja.

Mo┼╝liwo┼Ťci badawcze i projektowe OBR CTM S.A. s─ů wykorzystywane równie┼╝ przez przemys┼é, szczególnie w obszarze gospodarki morskiej.