OBR CTM S.A. na konferencji Defence24 Day

24 i 25 maja na PGE Narodowym odbyła się piąta edycja największej w Europie Środkowo-Wschodniej konferencji poświęconej zagadnieniom obronności i bezpieczeństwa. To wiodące wydarzenie dla sektora zbrojeniowego oraz branż związanych z bezpieczeństwem obywateli, przedsiębiorstw oraz administracji publicznej.

  • Ponad 300 gości specjalnych i panelistów.
  • Debaty i spotkania najważniejszych decydentów, przedstawicieli sił zbrojnych, ekspertów oraz przedstawicieli przemysłu zbrojeniowego z Polski, NATO i państw regionu.

 

V edycja Defence24Day w dużej mierze poświęcona była sytuacji związanej z wojną na Ukrainie.  Prowadzono dyskusje na temat bezpieczeństwa w regionie przy udziale polskich i zagranicznych ekspertów.

 

Wydarzeniem specjalnym podczas Konferencji Defence24 Day była Konferencja SOFEAST poświęcona służbom specjalnym. Stanowiła doskonałą okazję do wymiany poglądów, poznania wyposażenia i sprzętu, a także roli jednostek specjalnych
w utrzymaniu bezpieczeństwa  międzynarodowego i wewnętrznego.

 

Polska Grupa Zbrojeniowa po raz kolejny objęła rolę strategicznego partnera wydarzenia. Udział Grupy w konferencji obejmował prezentację produktów wybranych spółek, jak również udział przedstawicieli PGZ w czterech panelach i pięciu prezentacjach tematycznych zaplanowanych w czasie dwudniowych obrad.

 

Nasza spółka na stoisku PGZ zaprezentowała koncepcję Digital Baltic.