Usługi specjalistyczne

 

Produkcja elektroniki

 

Specjalizujemy się w montażu prototypów oraz małych i średnich serii wysoko wyspecjalizowanych układów elektronicznych, w tym również opracowanych z dużym nakładem pracy ręcznej, w oparciu o projekty własne lub Klientów zewnętrznych. Posiadamy doświadczenie w zakresie montażu dwustronnych obwodów drukowanych, zgodnie ze standardami IPC, montażu podzespołów, integracji urządzeń do pracy w środowisku określonym przez wymagania Klienta. Realizujemy prace polegające na zabezpieczaniu elektroniki powłokami ochronnymi za pomocą maszyn do selektywnego nakładania powłok lakierniczych.

 

 

Produkcja mechaniki

 

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji urządzeń do zabudowy elektroniki, które spełniają wymagania stawiane przez normy obronne w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej oraz odporności na drgania i udary. Wykonujemy zabudowę dla urządzeń elektronicznych, znajdujących się na jednostkach nawodnych i podwodnych. Posiadamy również biuro konstrukcyjne i nowoczesny park maszynowy, które zapewniają sprawną realizację powyższych projektów. Przed wykonaniem produktu końcowego, realizowane jest modelowanie na drukarkach 3D, stosownie do wymagań Klienta. Każdy z opracowanych i wykonanych produktów przechodzi stosowne badania środowiskowe.

 

 

Integracja produktowa

 

Posiadamy możliwość integrowania opracowanych i wytworzonych przez siebie produktów, z produktami innych firm i instytucji. Posiadamy również kompetencje do tworzenia wymagań integracyjnych zespołów produktów własnych, jak i firm współpracujących. Realizujemy także adaptację istniejących konstrukcji dostarczonych przez Klienta do nowych wymagań, określonych przez współczesną technikę.

 

 

Szkolenia specjalistyczne

 

Oferujemy szeroką gamę szkoleń specjalistycznych, pokrywających pełen zakres oferowanych przez nas rozwiązań. Dysponujemy własną i dobrze wyposażoną bazą szkoleniową (3 sale konferencyjne). Uczestnicy szkolenia mają możliwość zapoznania się z teorią oraz wiedzą praktyczną, dotyczącą budowy, funkcjonowania, użytkowania oraz obsługi dostarczonych przez nas rozwiązań. Zastosowany model szkolenia opiera się na nowatorskich i uznanych w świecie rozwiązaniach szkoleniowych, wykorzystujących najnowsze technologie, włączając w to e-learnig, VR (Virtual Reality/Wirtualna Rzeczywistość) i AR (Augmented Reality/Rozszerzona Rzeczywistość). Szkolenia i kursy specjalistyczne prowadzone są przez doświadczonych i kompetentnych instruktorów. Istnieje możliwość rozszerzenia scenariuszy szkoleniowych i w oparciu o zgłoszone przez siebie „case study”.