Odszedł na wieczną wachtę kmdr por. rez. inż. Stanisław Romanek

W dniu 28 września br. odszedł, niespodziewanie, na wieczną wachtę nasz wieloletni współpracownik, kolega i przyjaciel kmdr por. rez. inż. Staszek Romanek. Swoją pracę w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym Centrum Techniki Morskiej rozpoczął w 1995 roku, gdzie najpierw jako specjalista w mundurze, a od roku 2009 jako pracownik cywilny uczestniczył w rozwoju wielu systemów służących z powodzeniem bezpieczeństwu morskiemu Państwa.

 

Pogodny, pełen pomysłów i planów Staszek zawsze był gotów do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem, konsekwentnie i z pełnym zaangażowaniem realizując ambitne zadania. Nie do przecenienia jest jego wkład w powodzenie realizowanego ostatnio przez CTM niezwykle trudnego  zadania związanego z zaprojektowaniem  i dostawą Systemu Walki dla nowobudowanego dla Marynarki Wojennej RP okrętu KORMORAN 2.

 

Trudno będzie wypełnić pustkę jaką pozostawił po sobie Staszek, przede wszystkim jako kolega i przyjaciel, ale również jako specjalista dla którego nie było problemu technicznego nie do rozwiązania.

Staszku będzie Nam Ciebie brakowało!

 

Koleżanki i Koledzy z CTM