DevOps Engineer

Należymy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej i projektujemy rozwiązania dla armii, głównie z obszaru technologii morskich. Jesteśmy firmą, która stworzyła pierwszy polski system zarządzania walką SCOT, który funkcjonuje na współczesnych okrętach bojowych Marynarki Wojennej.

Tworzymy aplikacje z dziedziny dowodzenia, zarządzania uzbrojeniem oraz łączności. Pracujemy metodą design thinking, a w zespole stawiamy na wymianę wiedzy i doświadczeń.

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowanie i utrzymanie środowisk developerskich
  • przygotowanie i utrzymanie środowisk staging
  • utrzymanie ciągłości procesu CI/CD
  • instalacja i konfiguracja narzędzi wspierających proces wytwarzania
  • automatyzacja procesów

Nasze oczekiwania:

  • 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność tworzenia CI/CD piplines
  • znajomość narzędzi GitLab, Jenkins, Azure DevOps
  • znajomość i praktyczne doświadczenie w obszarze konteneryzacji Kubernetes/k8s, Docker
  • umiejętność pisania skryptów: Ansible, Yaml/Heml, Shell,
  • znajomość i praktyczne doświadczenie w narzędziach/technologiach: CentOS/RedHat, Terraform, Ansible, Puppet
  • kreatywność, zmotywowanie
  • doświadczenie w projektowaniu rozwiązań zorientowanych na użytkownika
  • znajomość aktualnych trendów w obszarze DevSecOps

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w zespole SCRUM

Oferujemy:

  • udział w międzynarodowych projektach dla sektora zbrojeniowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub UoP
  • elastyczne godziny pracy (możesz zacząć nawet o godzinie 6)
  • pracę w pokojach, nie w open space
  • pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenia świąteczne)
  • dofinansowania wypoczynku, również dla dzieci

Osoby zainteresowane w/w ofertą pracy prosimy o przesłanie CV-  WYŚLIJ APLIKACJĘ

Klauzula zgody
„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. z siedzibą w Gdyni (81-109) przy ul. A. Dickmana 62, w celu realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji”.OBR CTM S.A. zastrzega sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.