Inżynier testów

Zadania:

  • testowanie systemów wytwarzanych w OBR CTM SA;
  • usprawnianie procesu testowania;
  • weryfikacja pokrycia wymagań przypadkami testowymi;
  • raportowanie wyników z testów.

Wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku inżyniera testów;
  • wykształcenie wyższe na kierunkach Informatyka lub pokrewne;
  • znajomość procesu testowego;
  • znajomość dokumentacji testowej;
  • przeprowadzanie testów funkcjonalnych;
  • znajomość różnych technik testowych;
  • doświadczenie w testowaniu aplikacji desktopowych;
  • doświadczenie w testowaniu systemów softtware’owych + hardware’owych;
  • certyfikat ISTQB poziom podstawowy;
  • umiejętność organizacji pracy własnej;
  • branie odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • raportowanie błędów;
  • angielski na poziomie umożliwiającym pozwalającym czytanie dokumentacji technicznej;
  • znajomość narzędzia JIRA lub innego do zarządzania błędami;
  • otwartość na nowe rozwiązania;
  • komunikatywność;
  • ukierunkowanie na rozwój.

Mile widziane:

  • wytwarzanie dokumentacji testowej;
  • testowanie funkcjonalne systemów rozproszonych;
  • przeprowadzanie testów niefunkcjonalnych;
  • przeprowadzanie testów integracyjnych w systemach rozproszonych;
  • znajomość zagadnień sieciowych TCP UDP IP;
  • szacowanie pracochłonności zadań;
  • pisanie scenariuszy przypadków testowych;
  • umiejętność priorytetyzowania zadań;
  • znajomość z zakresu baz danych;
  • angielski na poziomie umożliwiającym wytwarzanie dokumentacji technicznej;
  • angielski na poziomie umożliwiającym na swobodna komunikacje;
  • systemu operacyjnego Linux;
  • znajomość lekkich metodologii wytwarzania oprogramowania;
  • doświadczenie w pracy w zespole SCRUM;
  • doświadczenie w pacy zarówno Agile’owych i Waterfall’owych modelach.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • udział w międzynarodowych projektach;
  • szkolenia certyfikujące, zawodowe;
  • wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • elastyczne godziny pracy;
  • przyjazną atmosferę;
  • pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty MultiSport, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia na życie, świadczenia z ZFŚS – m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci itp.).

Osoby zainteresowane w/w ofertą pracy prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego na adres e‑mail:
rekrutacja@ctm.gdynia.pl

Klauzula zgody
„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. z siedzibą w Gdyni (81-109) przy ul. A. Dickmana 62, w celu realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji”.

OBR CTM S.A. zastrzega sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.