Kierownik Zakładu (Produkcja Oprogramowania)

Zadania:

  • Zarządzanie pracą zespołów programistycznych w ścisłej współpracy z ekspertami dziedzinowymi (Software Development Manager, Test Manager) i liderami zespołów;
  • Koordynowanie realizacji projektów IT z dbałością o efektywność, terminowość oraz najwyższą możliwą jakość wytwarzanego oprogramowania we współpracy z Kierownikami Projektów;
  • Prowadzenie spotkań z liderami zespołów, przydzielanie i odbieranie zadań, udzielanie informacji zwrotnych, stawianie celów rozwojowych;
  • Optymalizacja i udoskonalanie obecnych procesów;
  • Wsparcie i mentoring zespołu w kwestiach funkcjonalnych, biznesowych;
  • Budowanie kultury dzielenia się wiedzą oraz dobrymi praktykami wśród członków zespołu;
  • Opracowanie i wdrożenie wskaźników efektywności i jakości wytwarzanego oprogramowania, tworzenie raportów;
  • Odpowiedzialność za efektywność, terminowość i jakość wytwarzanego oprogramowania;
  • Monitorowanie przebiegu oraz wyników prac zespołu, wychwytywanie błędów w przebiegu procesu, wyciąganie wniosków;
  • Motywowanie członków zespołu poprzez regularne rozmowy i spotkania, udzielanie
    i zbieranie informacji zwrotnej, wyznaczanie celów, budowanie kultury otwartości na linii menedżer-podwładny;
  • Kształtowanie składu zespołu, podejmowanie decyzji personalnych, udział w spotkaniach rekrutacyjnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu/zespołów (min. 2 lata), jako PM w IT lub Software Development Manager;
  • Mile widziana praktyczna znajomość procesu wytwórczego IT oraz metod i zasad zarządzania zespołami technicznymi (np. agile);
  • Umiejętność organizacji, koordynacji oraz dokumentacji pracy własnej i podległych członków zespołu;
  • Rozbudowane umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • Predyspozycje liderskie oraz chęć i gotowość do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi;
  • Zaangażowanie i proaktywność;
  • Zdolność do analitycznego myślenia, nastawienie na cel;
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu (oraz inicjowaniu) zmian organizacyjnych, procesowych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Możliwość wpływu na proponowane i dostarczane rozwiązania;
  • Udział w międzynarodowych projektach;
  • Szkolenia certyfikujące, zawodowe;
  • Wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • Możliwość rozwoju;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty MultiSport, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia na życie, świadczenia z ZFŚS – m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci itp.);
  • Udział w realizacji unikatowych projektów w dla sektora zbrojeniowego.

Osoby zainteresowane w/w ofertą pracy prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e‑mail: rekrutacja@ctm.gdynia.pl

Klauzula zgody
„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. z siedzibą w Gdyni (81-109) przy ul. A. Dickmana 62, w celu realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji”.OBR CTM S.A. zastrzega sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.