Konserwator Elektryk

Twój zakres obowiązków:

  • konserwacja, przegląd oraz naprawa instalacji i urządzeń elektrycznych oraz instalacji automatyki budynku
  • bieżąca kontrola instalacji elektrycznych oraz instalacji automatyki budynku w celu zapobiegania awarii
  • wykonywanie prac montażowych instalacji i urządzeń elektrycznych
  • prowadzenie bieżących konserwacji (wielobranżowych) w budynkach, w tym usuwanie awarii
  • wsparcie przygotowywania pomieszczeń na potrzeby pracowników (m.in. przestawianie mebli)
  • wykonywanie zleconych zadań na terenie zewnętrznym Spółki

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryk/konserwator elektryk
  • minimum 3-letni staż pracy
  • wykształcenie – minimum zawodowe o kierunku elektryk lub automatyk
  • uprawnienia SEP minimum E1 do 1kV
  • brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
  • samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • zaangażowanie, sumienność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty MultiSport, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia na życie, dofinansowanie do wypoczynku dzieci)

Osoby zainteresowane ww. ofertą pracy prosimy o wysłanie CV – WYŚLIJ APLIKACJĘ

Klauzula zgody

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. z siedzibą w Gdyni (81-109) przy ul. A. Dickmana 62, w celu realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji”

OBR CTM S.A. zastrzega sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.