Laborant

Laboratoria Badawcze Posiadają akredytację Polskiego Centrum Akredytacji oraz Ministerstwa Obrony Narodowej.  W naszym Laboratorium badamy sprzęt elektroniczny zarówno cywilny, który trafia na rynek europejski jak również urządzenia elektroniczne dostarczane dla przemysłu wojskowego.

Czym się zajmujemy na co dzień?

  • konfigurujemy stanowiska badawcze,
  • wykonujemy badania laboratoryjne w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej oraz badań klimatycznych,
  • bierzemy udział w procesie potwierdzeń metrologicznych urządzeń pomiarowych oraz szacowania niepewności pomiarowej metod badawczych,
  • wykonujemy zapisy oraz sprawozdania z badań.

Twój zakres obowiązków:

  • wspomaganie procesów prototypowania i wytwarzania elektroniki oraz automatyki,
  • prace laboratoryjne pod nadzorem specjalisty,
  • udział w procesie typowania elementów do zakupów.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • dokładność, zaangażowanie, komunikatywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

 Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe w zakresie mechaniki, elektrotechniki,
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie zawodowe w zakresie funkcjonowania akredytowanych laboratoriów badawczych,
  • znajomość norm i dyrektyw w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej,
  • umiejętność obsługi aparatury pomiarowej oraz konfiguracji stanowisk pomiarowych zgodnie z wymaganiami norm

Oferujemy:

  • udział w realizacji unikatowych projektów w dla sektora zbrojeniowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość wpływu na proponowane i dostarczane rozwiązania
  • szkolenia certyfikujące, zawodowe
  • wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • możliwość rozwoju
  • pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty MultiSport, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia na życie, dofinansowanie do wypoczynku dzieci)

Osoby zainteresowane ww. ofertą pracy prosimy o wysłanie CV – WYŚLIJ APLIKACJĘ

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. z siedzibą w Gdyni (81-109) przy ul. A. Dickmana 62, w celu realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji”.

OBR CTM S.A. zastrzega sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.