Młodszy administrator systemów IT

Zadania:

  • administrowanie infrastrukturą serwerowo-sieciową
  • opieka nad systemami IT działającymi w firmie
  • udział w aktualizacjach zabezpieczeń sieciowych
  • wirtualizacja środowisk serwerowych
  • opieka nad telefonią komórkową
  • aktualizowanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • znajomość architektury systemów CRM/ERP
  • podstawowa znajomość w zakresie obsługi i administrowania MS Azure, Exchange, Office 365
  • znajomość podstawowej konfiguracji urządzeń i usług sieciowych (tj. LAN, WAN, WLAN, DNS, DHCP, Cloud, QNAP)
  • znajomość systemów operacyjnych Windows, MacOS, Linux (Ubuntu/Debian)
  • umiejętność zarządzania użytkownikami i ich uprawnieniami
  • znajomość architektury sieci komputerowych
  • umiejętność analizowania systemów informatycznych i synchronizacji pomiędzy nimi
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość dockerów oraz maszyn wirtualnych Linux
  • podstawowa wiedza w zakresie obsługi backupu danych oraz wirtualizacji maszyn i usług

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość wpływu na proponowane i dostarczane rozwiązania
  • udział w międzynarodowych projektach
  • szkolenia certyfikujące, zawodowe
  • wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty MultiSport, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia na życie, dofinansowanie do wypoczynku)
  • Udział w realizacji unikatowych projektów dla sektora zbrojeniowego

Osoby zainteresowane w/w ofertą pracy prosimy o wysłanie CV – WYŚLIJ APLIKACJĘ

Klauzula zgody

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. z siedzibą w Gdyni (81-109) przy ul. A. Dickmana 62, w celu realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji”.

OBR CTM S.A. zastrzega sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.