Młodszy Specjalista ds. HR i komunikacji wewnętrznej

Szukamy energicznej, pozytywnie nastawionej osoby z lekkim piórem i głową pełną pomysłów, która wesprze działania naszego zespołu HR. Jeżeli masz za sobą pierwsze doświadczenie w obszarze HR / EB, potrafisz inicjować i koordynować działania, a do tego cechuje Cię nieszablonowe myślenie – dołącz do naszego zespołu!

Wymagania:

  • masz już za sobą pierwsze doświadczenie w obszarze HR i/lub EB;
  • cechuje Cię kreatywność i doskonałe umiejętności organizacyjne;
  • ukończyłeś lub jesteś w trakcie studiów o profilu humanistycznym (psychologia, socjologia, filozofia);
  • lubisz pisać teksty i masz lekkie pióro;
  • jesteś samodzielny/a i szybko się uczysz;
  • potrafisz organizować swoją pracę, planować i wyznaczać cele i priorytety;
  • swobodnie posługujesz się MS Office, w szczególności MS Excel i PowerPoint;
  • posiadasz duże zaangażowanie w powierzone zadania, chęć rozwoju i wprowadzania nowych pomysłów i inicjatyw;
  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację.

Zadania:

  • dbanie o wizerunek pracodawcy wśród pracowników: kreowanie i prowadzenie konkursów dla pracowników, prowadzenie newslettera/bloga;
  • nadzór i realizacja bieżącej komunikacji wewnętrznej;
  • koordynowanie i prowadzenie wybranych projektów rekrutacyjnych;
  • prowadzenie procesu onboardingu i offboardingu;
  • planowanie i nadzór nad realizacją planu szkoleń zewnętrznych oraz szkoleń wewnętrznych;
  • współtworzenie i wdrażanie wewnętrznych regulaminów oraz procedur HR;
  • współpraca z zewnętrznymi partnerami;
  • uczestnictwo w innych projektach z obszaru HR (ocena rozwojowa, matryca kompetencji, ścieżki kariery i inne);
  • współpraca w przygotowywaniu integracji firmowych, eventów itd.;
  • udział w innych projektach employer brandingowych realizowanych przez zespół HR.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w Spółce należącej do sektora zbrojeniowego;
  • wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników;
  • umowę o pracę (lub inną formę współpracy według preferencji);
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze HR;
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • gwarancję pracy w przyjaznej atmosferze;
  • pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty MultiSport, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia na życie, świadczenia z ZFŚS – m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci itp.);
  • udział w międzynarodowych projektach;
  • nietuzinkową lokalizację firmy – nad morzem.

Dołącz do Nas !!!

Osoby zainteresowane w/w ofertą pracy prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e‑mail: rekrutacja@ctm.gdynia.pl

Klauzula zgody
„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. z siedzibą w Gdyni (81-109) przy ul. A. Dickmana 62, w celu realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji”. OBR CTM S.A. zastrzega sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.