Młodszy Specjalista IT – help desk

Wymagania:

  • znajomość systemów operacyjnych Microsoft i Linux na poziomie instalacji i konfiguracji;
  • znajomość sprzętu PC i drukarek;
  • podstawowej znajomość systemów IT (np. Active Directory, SQL);
  • znajomości pakietów Microsoft Office;
  • znajomości urządzeń sieci lokalnej LAN;
  • umiejętności analitycznego myślenia;
  • chęć zdobywania wiedzy i rozwoju;
  • język angielski w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej.

Zadania:

  • utrzymanie ciągłości pracy systemów informatycznych;
  • wsparcie użytkowników w codziennej pracy z systemami IT Spółki;
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania systemowego i użytkowego na stacjach roboczych;
  • obsługa zgłoszeń użytkowników systemów teleinformatycznych – helpdesk;
  • przygotowanie sprzętu dla użytkowników końcowych,
  • udział w tworzeniu i udoskonalaniu informatycznych systemów zarządzania;
  • wsparcie IT w ramach realizowanych przez Spółkę projektów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Możliwość wpływu na proponowane i dostarczane rozwiązania;
  • Udział w międzynarodowych projektach;
  • Szkolenia certyfikujące, zawodowe;
  • Wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • Możliwość rozwoju;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty MultiSport, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia na życie, świadczenia z ZFŚS – m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci itp.);
  • Udział w realizacji unikatowych projektów dla sektora zbrojeniowego.

Dołącz do Nas !!!

Osoby zainteresowane w/w ofertą pracy prosimy o wysłanie CV – WYŚLIJ APLIKACJĘ

Oferta ważna do 11 grudnia 2020r.

Klauzula zgody

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. z siedzibą w Gdyni (81-109) przy ul. A. Dickmana 62, w celu realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji”.

OBR CTM S.A. zastrzega sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.