Praktyki Tester

Nasz team składa się z 10 osób. Jest to młody zespół, pełen zaangażowania i świetnych pomysłów. Oprogramowanie ciekawe i dzięki temu testy nie są monotonne. Praca w takim zespole jest interesującym wyzwaniem, odkryj z nami globalne możliwości branży.

Jeżeli jesteś osobą, która niekoniecznie posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku Testera, ale która chce się rozwijać i potrafi sumiennie wykonać powierzone obowiązki – zgłoś się do Nas!

Zadania:

  • testowanie systemów wytwarzanych w OBR CTM SA
  • usprawnianie procesu testowania
  • weryfikacja pokrycia wymagań przypadkami testowymi
  • raportowanie wyników z testów

Wymagania:

  • znajomość podstaw procesu testowego
  • znajomość dokumentacji testowej

Mile widziane:

  • znajomość systemu operacyjnego Linux
  • angielski na poziomie umożliwiającym wytwarzanie dokumentacji technicznej
  • wykształcenie techniczne, preferowane z zakresu IT (może być w trakcie studiów)

Z nami rozwiniesz się w:

  • przeprowadzaniu testów funkcjonalnych
  • wykorzystywaniu różnych technik testowych
  • testowaniu aplikacji desktopowych oraz systemów softtware’owych i hardware’owych

Osoby zainteresowane ww. ofertą pracy prosimy o wysłanie CV – WYŚLIJ APLIKACJĘ

Klauzula zgody

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. z siedzibą w Gdyni (81-109) przy ul. A. Dickmana 62, w celu realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji”.

OBR CTM S.A. zastrzega sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami