Specjalista ds. bezpieczeństwa IT

Twój zakres obowiązków:

  • udział w pracach nad wdrażaniem i poprawą bezpieczeństwa infrastruktury IT,
  • udział w pracach stałych zespołów bezpieczeństwa w ramach PGZ,
  • uczestnictwo w zespole tworzącym nowe rozwiązania w dziedzinie IT,
  • udział w testach bezpieczeństwa produktów spółki i analiza podatności oraz tworzenie zaleceń poaudytowych,
  • zapewnienie bezawaryjnej pracy infrastruktury sieciowej spółki,
  • opracowywanie Polityk Bezpieczeństwa w spółce oraz zaleceń (best practice),
  • współpraca w zakresie wdrażania nowych rozwiązań informatycznych pod kątem bezpieczeństwa,
  • współpraca z działami/komórkami produkcyjnymi w zakresie technologii informatycznych,

Nasze wymagania:

  • wykształcenie: wyższe,
  • staż pracy: minimum 2 lata,
  • znajomość przynajmniej podstawowa języka SPL (Splunk),
  • ukończone szkolenia z zakresu bezpieczeństwa (ETH, CISSP, CISA, Splunk Fundamentals 1,2),
  • znajomość narzędzi tj. Kali Linux, Nessus, Greenbone, OWASP, Nmap itp.,
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów informatycznych działających w oparciu o Linux (Debian, Ubuntu, RedHat), Microsoft Windows Server 2008/2012/2016/2019, CentOS,
  • znajomość wirtualizacji w systemach Linux, Vmware, KVM,
  • doświadczenie w prowadzeniu testów bezpieczeństwa projektów i infrastruktury spółki (White hat, Black hat),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej,
  • szybkość w podejmowaniu decyzji, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szkolenia certyfikujące, zawodowe,
  • wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do karty MultiSport, opieka medyczna, możliwość ubezpieczenia na życie, świadczenia z ZFŚS – m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci itp.),

Osoby zainteresowane ww. ofertą pracy prosimy o wysłanie CV – WYŚLIJ APLIKACJĘ

Klauzula zgody

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. z siedzibą w Gdyni (81-109) przy ul. A. Dickmana 62, w celu realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji”.

OBR CTM S.A. zastrzega sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.