SysOps

 Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 2 lat doświadczenia w branży IT
  • znajomości sieci w oparciu o urządzenia CISCO, przełączniki, routery
  • znajomości protokołów sieciowych  TCP/UDP
  • doświadczenia w administrowaniu systemami Linux i Windows Server
  • znajomości wirtualizacji w systemach Linux, VMware
  • mile widziana znajomość języka skryptowego Bash / Python
  • mile widziana znajomość Jira
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Twoje zadania:

  • wdrażanie rozwiązań sieciowych w tym projekty okrętowe
  • wsparcie klienta w ramach prowadzonych projektów i umów serwisowych
  • udział w pracach wdrożeniowych
  • udział w testach wdrożonych rozwiązań
  • opracowywanie dokumentacji

Oferujemy Ci:

  • udział w międzynarodowych projektach dla sektora zbrojeniowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub UoP
  • wsparcie finansowe dla pracowników podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • elastyczne godziny pracy (możesz zacząć nawet o 6)
  • pracę w pokojach, nie w open space
  • pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, świadczenia świąteczne)
  • dofinansowania wypoczynku, również dla dzieci

Osoby zainteresowane ww. ofertą pracy prosimy o wysłanie CV – WYŚLIJ APLIKACJĘ

Klauzula zgody

„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. z siedzibą w Gdyni (81-109) przy ul. A. Dickmana 62, w celu realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji”.

OBR CTM S.A. zastrzega sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami