Zapraszamy na Targi Przemysłu Obronnego w Kielcach

W dniach 3-6 września br., odbędzie się XXVII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach. W trakcie kilku dni można będzie zobaczyć prezentację największych dokonań przemysłu zbrojeniowego z całego świata. Targi zbrojeniowe, to nie tylko pokazy nowości branżowych, ale również liczne wykłady i spotkania biznesowe.

 

W ramach ekspozycji Polskiej Grupy Zbrojeniowej, OBR CTM S.A. przedstawi autorskie rozwiązania z obszaru wojskowej techniki, ze szczególnym uwzględnieniem wojskowej techniki morskiej. Nasze flagowe systemy służące zapewnieniu bezpieczeństwa na morzu i lądzie zaprezentujemy w nowej odsłonie. W tym roku zapraszamy na stoisko dostępne w Hali C, numer 8.

 

Nowością będzie wykorzystanie aplikacji rozszerzonej rzeczywistości. Goście stoiska będą mogli za pomocą okularów HoloLens, zobaczyć trójwymiarowy okręt wraz z opisami wybranych systemów i wyposażenia. Pokazane zostanie jak technologia  Augmented Reality (AR) może zostać wykorzystana przy pracach projektowych i jakie daje możliwości rozwiązań technologicznych dla naszych klientów.

 

Na stoisku będzie można obejrzeć prezentację multimedialną z wykorzystaniem obrazu 3D tzw. mapping. Krótki film będzie przedstawiał zadania okrętu realizowane z wykorzystaniem, nagrodzonego podczas zeszłorocznego MSPO Nagrodą Prezydenta RP, Okrętowego Systemu Zarządzania Walką SCOT. Na trójwymiarowym filmie zostanie uwidoczniony również okrętowy System Obrony Biernej, który powalczy podczas Targów o laur w konkursie o nagrodę „Defender”. Uproszczoną wersję integracji sensorów i efektorów będzie można zobaczyć na modelu okrętu, wyposażonego w sensory t.j. radar oraz kamerę z funkcją detekcji ruchu obiektów o zdefiniowanej charakterystyce oraz efektor w postaci armaty okrętowej.

 

MSPO to trzecia tak duża wystawa Europy, po targach w Paryżu i Londynie. W tym roku upłynie pod znakiem Wystawy Narodowej Stanów Zjednoczonych i 20. jubileuszu Wystawy Sił Zbrojnych, którą będzie można zwiedzić podczas Dnia Otwartego – 7 września.

 

Do zobaczenia w Kielcach!